ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019 ΩΡΑ 16:00
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 64 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 65 ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΚΑΤΟΧΗΣ 66 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΒΙΣΒΙΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΓΟΥΡΙΑΣ 67 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ 68 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΚΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΛΥΓΙΑΣ 69 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 70 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ 71 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΙΑΤΡΟΣ: ΣΩΛΟΥ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 72 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 73 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΜΠΕΡ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΩΡΑ 11:00
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 74 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΩΡΑ 16:00
ΔΟΚΙΜΙΟΥ 75 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 76 ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 77 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 78 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ
ΜΥΤΙΚΑ 79 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ 80 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 81 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΕΜΙΛΕΩΝ 82 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 83 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΤΣΩΝΗ – ΜΑΔΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ 84 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΟΔΗΣ – ΚΑΜΠΕΡ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ