Ανεβάζοντας ρυθμούς στο β΄ημίχρονο ο Παναγρινιακός συνέχισε το νικηφόρο σερί του κερδίζοντας εκτός έδρας την ΑΕ Ευηνοχωρίου με 4-0. Η ομάδα του Λάκη Παπαχρήστου μετά από ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο στην συνέχεια δημιούργησε ευκαιρίες πέτυχε τα 4 γκολ απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα της κατηγορίας, παραμένοντας στην κορυφή της βαθμολογίας στο πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας.

Τα γκολ του αγώνα

51΄0-1 Μετά από ελεύθερο του τερματοφύλακα Μπαλάφα, ο Βασιλογιάννης γίνεται κάτοχος της μπάλας κάνει την ατομική προσπάθεια και με διπλή προσπάθεια ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενοςυς

73΄ 0-2 Ατομική ενέργεια και σουτ από τον Νούλα η μπάλα στα δίχτυα

81΄0-3 Μετά από ατομική ενέργεια του Κούση, ο Νούλας με σουτ πετυχαίνει το τρίτο γκολ του Παναγρινιακού

85΄ 0-4 Ο Μπούρος εκμεταλλεύτηκε την μπαλια του Κούση και με κοντινό σουτ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα

Διαιτητής: Τσοπλάκος

Βοηθοί : Βασιλέιου Χρ., Ροδάτος

Α.Ε. Ευηνοχωρίου (Θανάσης Διαμαντόπουλος)

Δουλιώτης, Μπαλαούρας, Κουτρουμάνης, Κωνσταντάρας (74΄ Γιερετσιάν), Κάκκος, Βασιλείου, Μιχαλόπουλος Α., Μιχαλόπουλος Ι. (48΄ Μακρής), Καλαβριζιώτης, Δημαράς (80΄ Γεωργίου), Αλμπάνης (87΄ Τριώτης).