Οι αθλητικές μεταδόσεις (1/ 2)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:00     Σαν Πάουλι – Στουτγκάρδη, Bundesliga 2               COSMOTE SPORT 3 HD

14:00     Γρανάδα – Εσπανιόλ, La Liga       COSMOTE SPORT 2 HD

14:30     Λέστερ – Τσέλσι, Premier League              COSMOTE SPORT 1 HD

14:30     Χαλ – Μπρέντφορντ, Championship        Novasports 1HD

15:00     Καβάλα – Τρίκαλα AO, Football League   ΕΡΤ3

16:00     Μπολόνια – Μπρέσια, Serie A’  Novasports 2HD

16:30     Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga              COSMOTE SPORT 5 HD

16:30     Αουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga   COSMOTE SPORT 9 HD

16:30     Φορτούνα Ντίσελντορφ – Aϊντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD

16:30     Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν, Bundesliga   COSMOTE SPORT 7 HD

16:30     Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga       COSMOTE SPORT 6 HD

16:30     Σοσό – Λοριάν, Ποδόσφαιρο      Novasports 4HD

17:00     Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον, Premier League       COSMOTE SPORT 3 HD

17:00     Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης, La Liga        COSMOTE SPORT 2 HD

17:00     Λιντς – Γουίγκαν, Championship Novasports 5HD

17:15     ΟΦΗ – ΑΕΛ, Super League            Novasports 1HD

18:30     Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ, Ligue 1       Novasports 4HD

19:00     Κάλιαρι – Πάρμα, Serie A’            Novasports 5HD

19:30     Λειψία – Γκλάντμπαχ, Bundesliga             COSMOTE SPORT 3 HD

19:30     Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς, Premier League          COSMOTE SPORT 1 HD

19:30     Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

19:30     Ολυμπιακός – Ξάνθη, Super League 2019-2020    Novasports 2HD

20:00     Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο, Primera Liga              COSMOTE SPORT 5 HD

20:45     Φέγενορντ – Εμεν, Eredivisie      Novasports 4HD

21:00     Αμιάν – Τουλούζ, Ligue 1              Novasports 3HD

21:45     Ανόβερο – Κίελο, Liqui Moly Bundesliga 2019 – 2020        COSMOTE SPORT 9 HD

21:45     Σασουόλο – Ρόμα, Serie A’           Novasports 1HD

22:00     Βαλένθια – Θέλτα, La Liga             COSMOTE SPORT 2 HD

 

Αθλητικές μεταδόσεις- μπάσκετ 

15:45     Λάρισα – Ιωνικός, EKO Basket League     ΕΡΤ Play3

15:45     Πανιώνιος – Ηρακλής, EKO Basket League            ΕΡΤ Play1

15:45     Λαύριο – Περιστέρι, EKO Basket League ΕΡΤ Play2

17:45     Προμηθέας Πάτρας – Ηφαιστος Λήμνου, Basket League ΕΡΤ Sports HD

22:30     Λος Αντζελες Κλίπερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς, NBA     COSMOTE SPORT 4 HD

01:00     Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς – Σίρακους, NCAA            COSMOTE SPORT 9 HD

03:30     Μπόστον Σέλτικς – Φιλαδέλφια 76ερς, NBA          COSMOTE SPORT 4 HD

 

ΒΟΛΕΪ

19:00     Ιμόκο Κονελιάνο – Σκάντιτσι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών       COSMOTE SPORT 8 HD

21:30     Μπούστο Αρσίτσιο – Μόντσα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών    COSMOTE SPORT 8 HD