Οι διαιτητές για τους αγώνες της ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7-3-2020 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              160              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΡΕΝΤΖΕΠΗΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 7-3-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                   161              ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΜΠΡΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          162              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                163              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΝΙΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 7-3-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                              164              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               165              ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       166              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 7-3-2020 ΩΡΑ 16:00

ΚΑΤΟΧΗΣ                              433              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΚΟΡΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   434              ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΟΜΑΡΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           435              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                            436              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              437              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΞΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΓΟΥΡΙΑΣ                                438              ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΣΣΗΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                             439              ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                440              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-3-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           167              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΆΜΠΡΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-3-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   168              ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ – ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                169              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΖΥΓΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΝΙΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-3-2020 ΩΡΑ 16:00

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          441              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       442              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΣΣΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                443              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              444              ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                          ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                           ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ:         ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΤΣΩΝΗ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΑΔΙΑΣ

 

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ:       ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΝΗ – ΜΠΑΞΑΣ – ΜΑΔΙΑΣ

 

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ:                    ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ