Το πρόγραμμα αγώνων της Γ΄κατηγορίας

Αναλυτικά: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ - Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ - Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΟΚ

Β΄κατηγορία, 2ος όμιλος : Πρόγραμμα αγώνων

Αναλυτικά: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΡΕΠΟ: ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ - Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ ΡΕΠΟ: ΠΥΡΑΜΙΣ

Β΄κατηγορία, 1ος όμιλος: Το πρόγραμμα των αγώνων

Αναλυτικά οι αγώνες: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ - Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ - ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ - ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ - Α.Ο.

Η κλήρωση της Α΄κατηγορίας 

Αναλυτικά: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - Α.Ε. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ Α.Ο.Κ. ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΕΠΣΑ : Η κλήρωση του κυπέλλου

Αναλυτικά oi αγώνες: 1ος ΟΜΙΛΟΣ Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ Α.Ο.Κ. ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ - Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - Α.Ε. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ

Νίκη στο φιλικό με την ΑΕ Καραϊσκάκης

Ο Παναιτωλικός ήταν ο νικητής με σκορ 3-1 της φιλικής αναμέτρησης με την ΑΕ Καραϊσκάκης, στην οποία χρησιμοποιήθηκαν ποδοσφαιριστές με λίγο χρόνο συμμετοχής στο προηγούμενο φιλικό και κάποιοι από την Κ19. Στο 7’ ο Μεντόσα με ωραία προσπάθεια και σουτ από τη γωνία της περιοχής άνοιξε το σκορ. Στο 20’ ο

Live : Η κλήρωση του πρωταθλήματος και κυπέλλου της ΕΠΣΑ

Live : Η κλήρωση του πρωταθλήματος και κυπέλλου της ΕΠΣΑ Παρακολουθήσετε την κλήρωση του πρωταθλήματος και κυπέλλου της ΕΠΣΑ με ώρα έναρξης στις 20.30. https://youtu.be/vFpqw-W0whs  

ΑΟ Αγρινίου: Ανακοίνωση

Αναλυτικά η ανακοίνωση έχει ως εξής: Λίγες μέρες πριν πραγματοποιήθηκε συνάντηση με πρωτοβουλία φίλων του μπάσκετ, φίλων του Α.Ο. Αγρινίου, ανθρώπων με ενδιαφέροντα για τα αθλητικά δρώμενα της περιοχής του Αγρινίου με βασικό θέμα συζήτησης τη διατήρηση και συνέχιση της παρουσίας της ομάδας μπάσκετ του Α.Ο. Αγρινίου στην Α2 Εθνική Κατηγορία. Συζητήθηκαν

Επέστρεψε στον Αμβρακικό Λουτρού ο Φονιάς

Μια πολύ σημαντική επιστροφή στις τάξεις του Αμβρακικού ανακοίνωσε η διοίκηση της ομάδας. Συγκεκριμένα ο κεντρικός αμυντικός Κώστας Φονιάς επέστρεψε στον σύλλογο μετά από έναν χρόνο απουσίας, για να δώσει τον καλύτερο εαυτό του στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής που θα αγωνισθεί.  

ΕΠΣΑ: Οι όμιλοι του κυπέλλου

Η ΕΠΣΑ με ανακοίνωσή της γνωστοποίησε τους δυο ομίλους για την κλήρωση του κυπέλλου Αναλυτικά: 1ος όμιλος: 1. ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2. ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ 3. ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ 5. ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 7. ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 11. ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 13. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 14. ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ------------------------------------------ 2ος όμιλος 1. ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ