Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (25/10)

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:40 Eurosport 1 
Παρίσι – Ρουμπέ Ποδηλασία

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 προθέρμανση

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Ούνικς Καζάν – Ενισέι VTB United League

ΠΑΟΚ Κ19 – Ολυμπιακός Κ19 Super League Κ-19

12:00 Eurosport 2 
Μότοκρος Λόμελ | Α’ αγώνας – ΜΧ2 Μηχανοκίνητα

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3

13:00 ΕΡΤ Sports HD 
Άρης Νίκαιας – Δούκας Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Λεβάντε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00 Eurosport 2 
Μότοκρος Λόμελ | MXGP 1ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP

13:30 Novasports 1HD 
Κάλιαρι – Κροτόνε Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD 
Γαλατάσαραϊ – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Μπόχουμ – Άουε Bundesliga 2

14:50 ΕΡΤ Sports HD 
Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Βαγιαδολίδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Eurosport 2 
Μότοκρος Λόμελ| Β’ Αγώνας – ΜΧ2 Μηχανοκίνητα

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2

15:30 Novasports 4HD 
Φίτεσε – Αϊντχόφεν Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Σαουθάμπτον – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Eurosport 2 
Μότοκρος Λόμελ | MXGP 2ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

16:00 Novasports 3HD 
Πάρμα – Σπέτσια Serie A

16:00 Novasports 2HD 
Μπενεβέντο – Νάπολι Serie A

16:00 Novasports 1HD 
Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ Super League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Βόλφσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Bundesliga χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Κάντιθ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:45 Novasports 4HD 
Βάαλβικ – Φέγενορντ Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
2020 ATP  Antwerp Open

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Γουλβς – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Bundesliga

19:00 Novasports 3HD 
Φιορεντίνα – Ουντινέζε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουντιάντες ACB Liga Endessa

19:30 ΕΡΤ Sports 
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΚΑΕ Λάρισα Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Φαμαλικάο – Μποαβίστα Liga NOS

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Χετάφε – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:30 Novasports 1HD 
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 
Άρσεναλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

21:40 Novasports 4HD 
Λος Αντζελες – Λος Αντζελες Γκάλαξι MLS

21:45 Novasports 2HD 
Γιουβέντους – Βερόνα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Βιτόρια Γκιμαράες – Μπράγκα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD 
Λιόν – Μονακό Ligue 1