Όλο το πλήρες πρόγραμμα του Φεβρουαρίου του 2021, που περιλαμβάνει αναμετρήσεις από την 6η έως και την 11η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 2 έδωσε στη δημοσιότητα η διοργανώτρια της δεύτερης κατηγορίας…
Πρόκειται για κάτι, που συμβαίνει για πρώτη φορά στα χρονικά της SL2 και θυμίζει σε οργάνωση Σούπερ Λίγκα 1, αφού παράλληλα παρουσιάζονται και όλες οι τηλεοπτικές μεταδόσεις!
Aναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής, όπως ανακοινώθηκε το πρωί της Δευτέρας (1/2):
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||
ΩΡΑ | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2/2021 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ | 14:45 ERTSPORTS |
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2021 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΞΑΝΘΗ | 14:45 ΕΡΤ3 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2/2021 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ | 14:45 ΕΡΤ3 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2/2021 | ΧΑΝΙΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ | 14:45 ERTSPORTS 2 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2021 | ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | 14:45 ERTSPORTS 2 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2021 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ | 14:45 ERTSPORT |
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | |
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2/2021 | ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΞΑΝΘΗ | 15:00 ERTSPORTS 2 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2/2021 | ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | 15:00 ERTSPORTS 4 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2/2021 | ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | 15:00 ERTSPORTS 3 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2/2021 | ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | 15:00 ΕΡΤ3 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2/2021 | ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΧΑΝΙΑ | 15:00 ERTSPORTS 5 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2/2021 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 15:00 ERTSPORTS |
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | |
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2021 | ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | 14:45 ERTSPORTS 2 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2021 | ΞΑΝΘΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ | 14:45 ΕΡΤ3 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2021 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | 14:45 ERTSPORTS 3 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2021 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ | 14:45 ERTSPORTS 4 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2021 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | 14:45 ΕΡΤ3 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2021 | ΧΑΝΙΑ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 14:45 ERTSPORTS |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | |
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2021 | ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ | 15:00 ERTSPORTS 4 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2021 | ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ | 15:00 ERTSPORTS 3 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2021 | ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΞΑΝΘΗ | 15:00 ΕΡΤ3 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2021 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | 15:00 ERTSPORTS |
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2021 | Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | 15:00 ERTSPORTS 5 |
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2021 | ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | 15:00 ERTSPORTS 2 |
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | |
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2021 | ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | 14:45 ERTSPORTS |
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/2/2021 | ΤΡΙΚΑΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ | 14:45 ERTSPORTS 2 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/2/2021 | ΙΩΝΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | 14:45 ΕΡΤ3 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/2/2021 | ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 14:45 ERTSPORTS |
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/2/2021 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΧΑΝΙΑ | 14:45 ERTSPORTS 3 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2021 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | 14:30 ΕΡΤ3 |
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | |
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2021 | ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | 14:45 ERTSPORTS 2 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/2/2021 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ | 14:45 ERTSPORTS |
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2021 | Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ | 14:45 ERTSPORTS |
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2021 | ΧΑΝΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ | 14:45– ΕΡΤ3 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/2/2021 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΞΑΝΘΗ | 14:45– ΕΡΤ3 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/2/2021 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | 14:45 ERTSPORTS 2 |