Ορισμοί διαιτητών στα πρωτάθλημα της ΕΠΣΝΑ

Με ανακοίνωσή τους ο πρόεδρος και τα μέλη του συνδέσμου διαιτητών Αιτωλοακαρνανίας   όρισε τους διαιτητές και παρατηρητές στους αγώνες που διεξάγονται το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά έχουν ως εξής:

                                                ΑΓΩΝΑ   ΣΑΒΒΑΤΟ  3-10-2015  ΩΡΑ  15:45

ΘΕΡΜΟΥ                                62          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           63          ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              64          ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       65          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                                   ΠΑΤΛΙΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           66          ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ
                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  3-10-2015  ΩΡΑ  16:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       67          ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   68          ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΘΕΟΔ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    69          ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          70          ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                71          ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΓΟΥΛΑΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ                               72          ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             73          ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           74          ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ
                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  3-10-2015  ΩΡΑ  19:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             75          ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ
                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  4-10-2015  ΩΡΑ  16:00
 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                    76          ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             77          ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   78          ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              79          ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ – ΑΡΣΕΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   80          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΙΖΑΛΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           81          ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    82          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                83          ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         84          ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        85          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                86          ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΠΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           87          ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΖΕΡΒΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              88          ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

                Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ
                      ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                         ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ