Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (5-6 Μαρ 2016)

0
1

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαρτίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

 

Κ20

25η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΚΟΣΜΙΟΥ 05 Μαρ 2016 11:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 05 Μαρ 2016 11:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 05 Μαρ 2016 11:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 05 Μαρ 2016 12:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 05 Μαρ 2016 13:00
ΒΕΡΟΙΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 05 Μαρ 2016 15:00
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 06 Μαρ 2016 12:00
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝ.ΣΤ. ΜΙΚΡΑΣ 06 Μαρ 2016 12:30

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ. +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21 59 19 2 0 69 7 62
2 ΠΑΟΚ 22 53 17 2 3 52 25 27
3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 23 43 12 7 4 42 28 14
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 23 41 12 5 6 31 13 18
5 ΞΑΝΘΗ 22 41 11 8 3 38 29 9
6 ΑΕΚ 21 32 10 2 9 34 23 11
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 23 29 8 5 10 21 19 2
8 ΗΡΑΚΛΗΣ 22 28 8 4 10 27 35 -8
9 ΒΕΡΟΙΑ 23 28 8 4 11 26 35 -9
10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 22 28 8 4 10 28 42 -14
11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 22 27 7 6 9 27 33 -6
12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22 27 7 6 9 21 45 -24
13 ΚΑΛΛΟΝΗ 22 18 5 3 14 31 46 -15
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 23 16 4 4 15 17 31 -14
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 22 14 3 5 14 18 49 -31
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 21 10 1 7 13 15 37 -22

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΓΙΑΣΟΥ 05 Μαρ 2016 11:30
A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 06 Μαρ 2016 11:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 06 Μαρ 2016 12:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 06 Μαρ 2016 13:00
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16 35
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 18 33
3 A.E.K. 18 32
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 18 29
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 17 28
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 17 24
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 16 17
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 18 16
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 16 1

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική-3ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ EMILEON 05 Μαρ 2016 11:45

4η Αγωνιστική-3ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΙΣΧΟΥ 05 Μαρτίου 2016 11:15
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 18 48
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17 29
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 17 28
4 ΒΕΡΟΙΑ 18 22
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 18 19
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 16 13
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 16 10

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 05 Μαρ 2016 10:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 05 Μαρ 2016 14:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K. ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 06 Μαρ 2016 13:00
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16 32
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16 30
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 16 22
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 16 22
5 A.E.K. 16 15
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 16 6

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική – 2ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΩΣΤΗ 05 Μαρ  2016 12:00

6η Αγωνιστική – 2ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-SKODA ΞΑΝΘΗ EMILEON 05 Μαρ 2016 10:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 15 45
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 15 25
3 SKODA ΞΑΝΘΗ 15 25
4 ΒΕΡΟΙΑ 15 18
5 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 14 15
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 14 14
7 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 14 5