Την ήττα με 2-0 γνώρισε η Θύελλα Αγίου Ανδρέα από την Λυγιά.

Οι ποδοσφαιριστές του Αγίου Ανδρέα προσπάθησαν στο πρώτο ημίχρονο , είχαν της ευκαιρίες , αλλά δεν κατάφεραν να πετύχουν γκολ.

Στην επανάληψη όμως έμειναν μακριά απο τον καλό εαυτό τους , δέχθηκαν γρήγορα το πρώτο γκολ, έμειναν με 10 ποδοσφαιριστές  και μοιραία γνώρισαν την ήττα.

Οι κυριότερες φάσεις του αγώνα

4΄  Δυνατό σουτ από τον Ταταράκη, ο Κανέλος απομακρύνει την μπάλα

14΄Σέντρα από τον Τσάμη, κεφαλιά του Πελεκάνου, μπλοκάρει την μπάλα ο Κανέλος

17΄Σέντρα του Μάγαλου από αριστερά, κεφαλιά του Κωτσέτσου η μπάλα άουτ

19΄ Εκτέλεση κόρνερ από τον Ζαπαντιώτη, κεφαλιά του Χαμηλού άουτ

48΄Εκτέλεση φάουλ από τον Ζαπαντιώτη, σουτ στην κίνηση από τον Ταταράκη η μπάλα άουτ

50΄Ατομική ενέργεια από τον Τσάμη, η μπάλα έφτασε στον Λάμπο αλλά το σουτ που έκανε ήταν άστοχο

56΄ΓΚΟΛ 1-0 Εκτέλεση φάουλ από τον Βειζάι, κοντινό πλασέ από τον Βασιλόπουλο η μπάλα στα δίχτυα του Ζαρκαβέλη

66΄Δυνατό σουτ από τον Χαμηλό η μπάλα άουτ

70΄Με 10 πάιχτες συνεχίζουν τον αγώνα οι φιλοξενούμενοι μετά από κόκκινη κάρτα που δέχτηκε ο Αναγνωστόπουλος

80΄ ΓΚΟΛ 2-0 Μετά από λάθος του τερματοφύλακα της Θύελλας ο Βειζάι με σουτ πετυχαίνει το δεύτερο γκολ για την ομάδα του

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Παναγιωτόπουλος με βοηθούς τους Κακατσίδη και Μιζάλου

Θύελλα Αγίου Ανδρέα (Θανάσης Πρεβέντζας)

Μόσχος Χρ., Τσιντζέλης Αλ., Σιάσος, Αναγνωστόπουλος, Μπούκαρης Χαρ., Ταταράκης , Ζαπαντιώτης , Χαμηλός , Λάμπος Αθ.(55΄Μπούκαρης Πολ.), Τσάμης, Πελεκάνος