Το Πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ17 και Κ20 της Super League (16-17 Aπρ 2016)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16-17 Απριλίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των υποδομών της Super League:

 

Κ20

30η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΒΕΡΟΙΑ ΒΟΗΘ.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 16 Απρ 2016 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 16 Απρ 2016 11:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16 Απρ 2016 11:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΕΓΚ. ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 16 Απρ 2016 12:30
SKODA ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 16 Απρ 2016 17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 17 Απρ 2016 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 17 Απρ 2016 12:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΛΕΜΕ 17 Απρ 2016 13:00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20.

ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. Γ.Υ. Γ.Κ. +/-
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 25 71 23 2 0 78 8 70
2 ΠΑΟΚ 27 65 21 2 4 65 32 33
3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 28 54 16 6 6 40 16 24
4 ΞΑΝΘΗ 27 48 13 9 5 43 36 7
5 ΑΕΚ 27 46 14 4 9 48 27 21
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 28 45 12 9 7 46 38 8
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 28 42 12 6 10 31 23 8
8 ΗΡΑΚΛΗΣ 26 37 11 4 11 34 39 -5
9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 28 37 11 4 13 39 48 -9
10 ΒΕΡΟΙΑ 28 35 10 5 13 35 43 -8
11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 27 31 8 7 12 24 53 -29
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 28 30 8 6 14 31 44 -13
13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 26 20 5 5 16 20 32 -12
14 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 26 19 5 4 17 34 55 -21
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 28 15 3 6 19 22 64 -42
16 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 27 13 2 7 18 20 52 -32

Κ17

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

8η Αγωνιστική-3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 16 Απρ 2016 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 16 Απρ 2016 12:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-A.E.K. ΜΟΥΡΝΙΩΝ 17 Απρ 2016 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΒΟΗΘ.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 17 Απρ 2016 12:30
ΡΕΠΟ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21 47
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 22 42
3 A.E.K. 22 36
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 22 36
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 20 35
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 22 34
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22 23
8 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 23 19
9 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 22 4

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική-4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ 16 Απριλίου 2016 13:30
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ 16 Απριλίου 2016 14:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ EMILEON 17 Απριλίου 2016 10:00
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 22 58
2 SKODA ΞΑΝΘΗ 22 39
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 22 36
4 ΒΕΡΟΙΑ 23 26
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 23 26
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 21 19
7 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 21 11