Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.
Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 22-23 Οκτωβρίου 2016.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
Κ20
8η Αγωνιστική
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ | 22 Οκτ 2016 | 11:00 |
Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | ΚΑΝΟΝΙ | 22 Οκτ 2016 | 11:00 |
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | 22 Οκτ 2016 | 11:00 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝ | 22 Οκτ 2016 | 12:00 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. | Π.Ε.Α.Κ.Ι. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | 22 Οκτ 2016 | 13:30 |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | ΔΗΜ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ | 23 Οκτ 2016 | 11:30 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. | ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ | 23 Οκτ 2016 | 12:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. | ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ | 23 Οκτ 2016 | 12:00 |
.ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20 Super League.
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 5 | 15 |
2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 5 | 13 |
3 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | 5 | 13 |
4 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. | 5 | 13 |
5 | Π.Α.Ο.Κ. | 5 | 8 |
6 | Α.Ε.Λ. | 5 | 7 |
7 | A.E.K. | 5 | 7 |
8 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | 5 | 7 |
9 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 5 | 5 |
10 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 5 | 5 |
11 | Α.Ο.Κ. | 5 | 5 |
12 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | 4 | 4 |
13 | ΒΕΡΟΙΑ | 5 | 3 |
14 | Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | 5 | 1 |
15 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 4 | 1 |
16 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | 5 | 0 |
Κ17
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
6η Αγωνιστική – 1ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. | ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ | 22 Οκτ 2016 | 13:30 |
Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | ΚΑΝΟΝΙ | 23 Οκτ 2016 | 10:30 |
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | ΑΘΛ.ΚΕΝ.ΛΟΛΑΣ | 23 Οκτ 2016 | 11:00 |
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΙΑΒΑΤΟΥ | 23 Οκτ 2016 | 13:00 |
Βαθμολογία Όμιλος B’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | ΒΕΡΟΙΑ | 5 | 12 |
2 | Π.Α.Ο.Κ. | 5 | 10 |
3 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 5 | 10 |
4 | Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | 5 | 7 |
5 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 5 | 5 |
6 | Α.Ο.Κ. | 5 | 4 |
7 | Α.Ε.Λ. | 5 | 4 |
8 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | 5 | 3 |
Κ15
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
2η Αγωνιστική – 1ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. | ΕΓΚ.ΕΡΑΣ.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 22 Οκτ 2016 | 13:30 |
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΟΛΑΣ | 23 Οκτ 2016 | 10:30 |
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ | 23 Οκτ 2016 | 12:30 |
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ |
Βαθμολογία Όμιλος B’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | 1 | 3 |
2 | Π.Α.Ο.Κ. | 1 | 3 |
3 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 1 | 3 |
4 | Α.Ε.Λ. | 1 | 0 |
5 | ΒΕΡΟΙΑ | 0 | 0 |
6 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 1 | 0 |
7 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | 1 | 0 |