Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 των ομάδων νέων του Παναιτωλικού

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 5-6 Νοεμβρίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

10η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ 05 Νοε 2016 11:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΓΚ. ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 05 Νοε 2016 11:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΕΓΚ. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 05 Νοε 2016 12:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΘΝ. ΣΤ. ΜΙΚΡΑΣ 06 Νοε 2016 10:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΛΑΥΡΑΣ 06 Νοε 2016 11:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. EMILEON 06 Νοε 2016 11:30
Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΝΟΝΙ 06 Νοε 2016 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 06 Νοε 2016 12:00


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ.
1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 7 21 7 0 0 22-4 18
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7 19 6 1 0 18-0 18
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 7 16 5 1 1 15-6 9
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 7 16 5 1 1 13-4 9
5. ΠΑΟΚ 7 11 3 2 2 12-6 6
6. ΑΕΛ 7 11 3 2 2 11-9 2
7. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 7 11 3 2 2 9-8 1
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 7 11 3 2 2 10-11 -1
9. ΞΑΝΘΗ 7 7 2 1 4 10-13 -3
10. AEK 7 7 2 1 4 8-19 -11
11. ΑΟΚ 7 6 1 3 3 6-10 -4
12. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ * 6 5 2 1 3 8-08 -10
13. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 6 4 1 1 4 5-13 -8
14. ΒΕΡΟΙΑ 6 3 1 0 5 4-15 -11
15. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 6 2 0 2 4 3-10 -7
16. ΗΡΑΚΛΗΣ 7 0 0 0 7 2-20 -18

* O Πλατανιάς Κ20, έχει -2 βαθμούς

 

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ EMILEON 05 Νοε 2016 12:30
Α.Ε.Λ.-ΒΕΡΟΙΑ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 05 Νοε 2016 13:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ 05 Νοε 2016 14:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο.Κ. ΕΓΚ.ΕΡ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 06 Νοε 2016 14:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΒΕΡΟΙΑ 7 16
2 Π.Α.Ο.Κ. 7 14
3 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 7 13
4 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 7 13
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 7 6
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 7 6
7 Α.Ε.Λ. 7 5
8 Α.Ο.Κ. 7 4

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 1ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ 04 Νοε 2016 15:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ EMILEON 05 Νοε 2016 10:30
Α.Ε.Λ.-ΒΕΡΟΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 05 Νοε 2016 12:30
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 3 9
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 3 6
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 3 6
4 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 2 3
5 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 3
6 ΒΕΡΟΙΑ 2 0
7 Α.Ε.Λ. 3 0