Στο πρώτο φιλικό της χρονιάς ο Πανοχθιακός γνώρισε την ήττα με 1-0 από την Δάφνη Μεγάλης Χώρας σε αγώνα που έγινε το Σάββατο στο γήπεδο των Οχθίων. Το γκολ της αναμέτρησης πέτυχε για τους φιλοξενούμενους στο 70΄ο Μολώνης.

Οι δυο προπονητές θα πρέπει να σημείωσαν πολλά στο μπλοκάκι τους(είτε θετικά, είτε αρνητικά)ενόψει της συνέχειας της προετοιμασίας.

Πανοχθιακός (Γ. Καραμπούλης)

Χασιώτης, Ρούσσος, Νιτσάκης, Φελιμέγκας, Γκουτσέλης, Καραγιάννης, Βελέντζας, Τύμπας, Δήμος, Μήτσου, Πετρονικολός

Στο β΄ημίχρονο αγωνίσθηκαν και οι Τσέπας, Μπλεντάρ, Παναγιωτόπουλος, Κοντονάσιος, Ανάστος

Δάφνη Μεγάλης Χώρας (Ψηλιάς)

Καρατζένης, Νικολούζος, Καλογεράκης, Μολώνης, Τσακαρδάνος, Φεγγούλης, Ψηλιάς, Καιπάνος, Αυφαντής, Νταλακούρας, Σισσοβίτης

Στο β΄ημίχρονο αγωνίσθηκαν και οι Ζαρκανίτης, Καραντζίνης, Καραγιάννης, Χουλιάρας