Οι ημερομηνίες στον πρώτο γύρο

Η Σούπερ Λίγκα ενημέρωσε της ημερομηνίες για τους αγώνες του πρώτου γύρου. Αναμένεται ανακοίνωση με ημέρες και ώρες του πρωταθλήματος
Αναλυτικά :

Σάββατο (9/9)

16:00 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

18:15 Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα

20:30 Ξάνθη – Ολυμπιακός

Κυριακή (10/9)

16:00 Πανιώνιος – Παναιτωλικός

18:15 ΑΕΚ – ΑΕΛ

18:15 Λεβαδειακός – Πλατανιάς

20:30 Κέρκυρα – Παναθηναϊκός

Δευτέρα (11/9)

19:30 Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ


4η αγωνιστική (16-18/09)
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος

5η αγωνιστική (23-25/09)
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα – Λεβαδειακός
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς
Ατρόμητος – Λαμία
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική (30/09-02/10)
Κέρκυρα – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Πλατανιάς – Παναιτωλικός
Λαμία – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική (14-16/10)
Ξάνθη – ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης – Κέρκυρα
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
ΠΑΟΚ – Λαμία
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

8η αγωνιστική (21-23/10)
Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Κέρκυρα – Παναιωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Πλατανιάς – ΑΕΛ
Λαμία – Παναθηναϊκός

9η αγωνιστική (28-30/10)
Ξάνθη – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος – ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Λαμία – Πλατανιάς

10η αγωνιστική (04-06/11)
Παναιτωλικός – Ξάνθη
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός – Λαμία
Ολυμπιακός – Πλατανιάς

11η αγωνιστική (18-20/11)
Ξάνθη – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Λαμία – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός

12η αγωνιστική (25-27/11)
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

13η αγωνιστική (02-04/12)
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Λαμία – Παναιτωλικός
Πλατανιάς – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα

14η αγωνιστική (09-11/12)
ΑΕΛ – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Πανιώνιος – Πλατανιάς
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Κέρκυρα

15η αγωνιστική (16-18/12)
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Λαμία – ΑΕΛ
Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Κέρκυρα – Ατρόμητος
ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης