Το Agriniogoal.gr συγκέντρωσε και σας παραθέτει τα αποτελέσματα και τους σκόρερ από τους αγώνες της ΕΠΣΝΑ το Σαββατοκύριακο 30/9 -1 /10
Αναλυτικά
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-1
Ευθυμίου, Καρράς
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΥ 3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 1-0
Αλεξόπουλος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-3
Ρόκκος, Σπανός 2,
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 3-0
Αριστόπουλος αυτ, Κοτρότσος, Λαδάς
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-1
Καντάνης
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 1-1
Μπούνας, Βασιλόγιαννης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 2-2
Ψαθάς, Παναγιωτόπουλος-Πετρονικολός, Βελέντζας
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1Ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 4-1
Διαμαντόπουλος, Ζωγράφος, Γερατσιάν, Δημαράς- Θεοδωρόπουλος
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-0
Μουρκογιάννης
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 4-1
Γαβρίνας 2, Τριφιάτης, Τσαλαφούτης- Γιονούζι
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2-0
Γεωργακόπουλος, Βειζάι
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 1-1
Κουζέλης-Αδραχτάς
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 0-2
Νικολέτας 2
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-0
Αντωνόπουλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 0-0
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-2
Θώδης, Κακούρης , Αγγέλης, Κορέτσης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-3
Λ.Καλοκαίρης, Παχής, Λαμπρακόπουλος
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ 0-3
Μικρόπουλος 2, Στεργίου
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 3-2
Καρακασίδης Β., Ρεγκούτας, Καρακασίδης Π.- Κούτμος, Καρακώστας
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ 4-0
Βαμβακάς 2, Τασούλης 2
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 2-1
Παπανικόλας, Αποστολάκης-Σακαριτσάνος
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Μ. ΧΩΡΑΣ 3-4
Σπανός, Φλώτσιος, Παπανίκος-Συσοβίτης 2, Μολώνης, Νταλακούρας
Α.Ο ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 0-0
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο ΚΑΝΔΗΛΑΣ 2-0
Μπρούμος 2
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-1
Καρέτσος, Ναούμης
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ 1-2
Ζορμπάς, Κουτρομάνος 2
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟXΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 7-0
Κουτσούνης 2, Φορτσέλας 2, Λιάτσος, Γκογκολης, Τσικνιάς
EΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4-1
Κολιάτσας, Σ. Κούσουλας 3., -Μοναστήρας
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 2-0
Νικολές, Μούρτος
ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ 3-0 α.α
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 2-1
Καραγιώργος 2, Παπανίκος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0-1
Ασβεστόπουλος