Το Agriniogoal.gr συγκέντρωσε και σας παραθέτει τους ποδοσφαιριστές που πέτυχαν γκολ στους αγώνες της ΕΠΣΝΑ το Σαββατοκύριακο 14-15 Οκτωβρίου
Αναλυτικά
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-1
Παπαδόπουλος, Α. Καλαβριζιώτης
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 1-1
Μπλέτσας, Κορομηλάς Χ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΟ ΙΝΑΧΟΥ 3-0 α.α.
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ 2-0
Μπούνας, Μπουρλάκης
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 1-0
Δήμος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 2-3
Ρισβάς, Ναούμης- Ζαλοκώστας Λ., Σαγάνας Μ., Αλεξάκης πεν.
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-1
Φραγκούλης
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ
1Ος όμιλος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 2-0
Γεωργίου 2,
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 5-1
Ι.Π. Κουφός, Κ. Βλαχογιάννης, Σ. Τριφιάτης, Κ. Μπούζας, Κ. Μάνθος- Γ. Μπρούμας
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ -ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 3-1
Β. Δημητρόπουλος πεν.,Ν. Κοτσέτσος , Κ. Σκανιάς- Στρατόπουλος
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-2
Καλύβας, Χριστοδουλάτος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 2-0
Θωμόπουλος, Βίσσας
2ος όμιλος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-1
Γκρίζης, Διαμαντής
ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1-2
Ζαρλακούτης- Τσιαμπούλας, Ζιάκκας
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 0-1
Νικολέτας
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-2
Κατσιώρης- Πριτσούλης, Καράτσαλος
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 2-1
Κοκώνης, Μικρόπουλος-Ζαμπάρας
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2-0
Στεφανόπουλος, Λαμπρακόπουλος
3ος όμιλος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 2-3
Β. Καρακασίδης, Παππάς- Ά. Αποστολάκης, Παπανικόλας, Σ. Αποστολάκης
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 1-2
Σκλήβας- Μπέλλος, Βαμβακάς
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 2-0
Καϊπάνος Γ., Διαμαντής
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ 2-0
Μπρούμος 2
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 1-2
Γιαννειός- Π. Χαρδαλιάς 2
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 2-0
Γιαννειός, Μαλιγιάννης.
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος όμιλος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ -ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
αυτ. Γκάϊδας, Καραβιάς
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 1-0
Καπώνης
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 1-3
Φράγκος- Αλπέντζος, Τσάμης, Καλτσής
ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ 1-7
Μπουρνάζος- Κουτρομάνος, Ζώγας, Κολλιάς, Μ. Νικόλλα 2, Πάπα 2
2Ος Όμιλος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ -ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 3-1
Αποστολάκης, Καυμενάκης, Κρίθιμος-Μυριούνης
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 3-0
Σοφρώνης, Σωτηρίου 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 5-1
Μπουρλής, Σαίτας, Ασβεστόπουλος 2, Καραγιάννης – Γκεζέπης