Μετά από μια αναμέτρηση με ανατροπές στο γήπεδο του Αγγελόκαστρου, Ολυμπιακός Παναιτωλίου και Αναγέννηση Θέρμου ήρθαν ισόπαλοι με 3-3.

Η ομάδα του Θέρμου ξεκίνησε δυνατά τον αγώνα και μόλις στο 7΄ο Στρατόπουλος ανοίγει το σκορ. Στην συνέχεια η τυπικά γηπεδούχος ομάδα του Ολυμπιακού ανάκαμψε και στο 19΄ο Νεκτάριος Τσαντώνης με σουτ ισοφαρίζει σε 1-1.

Στο 30΄ο Ολυμπιακός πήρε το προβάδισμα, όταν μετά από σουτ του Κωνσταντινόπουλου, ο αμυντικός της Αναγέννησης Αγγελης  στην προσπάθεια να απομακρύνει την μπάλα την έστειλε στα δίχτυα της ομάδας του.

Στο β΄ημίχρονο η Αναγέννηση ισοφάρισε σε 2-2 με εκτέλεση φάουλ από τον Μυλωνά στο 61΄, και δέκα λεπτά αργότερα ο Κουκιας δίνει προβάδισμα στην ομάδα  της Αναγέννησης

Το τελικό 3-3 διαμορφώθηκε στο 83΄με σκόρερ τον Μάκη Διαμαντή

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Καλαμάρης με βοηθούς τους Κασβίκη Ι, και τον Κασβίκη Γ.