ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 35 ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 36 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 37 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 38 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΡΗΓΑΝΑ 39 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΘΕΡΜΟΥ 40 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΣΠΑΡΤΟΥ 41 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017 ΩΡΑ 15:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 260 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 261 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 262 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 263 ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 264 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 265 ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 266 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΤΟΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ 267 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ 268 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΡΗΓΑΝΑ 269 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΤΑΚΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 270 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 271 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 272 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 273 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ
ΜΠΟΥΚΑΣ 274 ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 42 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΛΟΥΤΡΟΥ 43 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ 44 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΩΡΑ 11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 275 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 276 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 45 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017 ΩΡΑ 15:00
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ 277 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 278 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ
ΜΑΣΤΡΟΥ 279 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 280 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 281 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΥΤΙΚΑ 282 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ –ΜΠΑΚΑΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ 283 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 284 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΦΥΤΕΙΩΝ 285 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 286 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 287 ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΛΑΖΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 288 ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ, – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΡΙΓΑΝΗΣ 289 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 290 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΛΑΣΚΟΥ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ