Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |||
1. | ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ | 49 | 11 | 42 | PLAY-OFFS | 2 |
2. | ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 35 | 9 | 41 | PLAY-OFFS | 1 |
3. | ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ | 37 | 5 | 39 | PLAY-OFFS | 1 |
4. | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ | 36 | 12 | 36 | PLAY-OFFS | 0 |
5. | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 32 | 9 | 33 | ||
6. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 | 24 | 16 | 30 | ||
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ | 29 | 20 | 29 | ||
8. | ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ | 28 | 22 | 27 | ||
9. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ | 33 | 34 | 24 | ||
10. | ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ | 20 | 24 | 21 | ||
11. | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ | 19 | 24 | 19 | ||
12. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ | 18 | 34 | 19 | PLAY-OUT | |
13. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ | 19 | 31 | 17 | PLAY-OUT | |
14. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 18 | 45 | 12 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ | |
15. | ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ | 17 | 64 | 9 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ | |
16. | ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ | 0 | 57 | -12 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ | |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ και ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ | 13 | 35 | 13 | 30 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | 12 | 28 | 10 | 29 | PLAY-OFFS |
3. | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ | 13 | 28 | 10 | 27 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ | 13 | 26 | 16 | 22 | |
5. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | 12 | 21 | 9 | 21 | |
6. | ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ | 13 | 17 | 24 | 17 | |
7. | ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ | 13 | 13 | 23 | 16 | |
8. | ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ | 13 | 10 | 34 | 10 | |
9. | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | 12 | 10 | 24 | 9 | |
10. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 13 | 17 | 29 | 9 | PLAY-OUT |
11. | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ | 13 | 13 | 26 | 9 | PLAY-OUT |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ | 46 | 14 | 35 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ | 42 | 7 | 32 | PLAY-OFFS |
3. | ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 23 | 15 | 29 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 24 | 13 | 26 | |
5. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 22 | 21 | 25 | |
6. | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | 26 | 15 | 25 | |
7. | ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ | 22 | 32 | 19 | |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ | 19 | 19 | 16 | |
9. | ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 27 | 37 | 13 | |
10. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ | 17 | 33 | 12 | |
11. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 9 | 38 | 3 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
12. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ | 12 | 45 | 2 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ και ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
- ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 36
2 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 28
- ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 25
- ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 23
- ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 23
- ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 22
- ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 20
- ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ 17
- ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 17
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 12
- ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 11
- ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ 1
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ | 42 | 7 | 27 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ | 28 | 4 | 26 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ | 24 | 10 | 20 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ | 20 | 17 | 14 | PLAY-OFFS |
5. | ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 21 | 21 | 14 | |
6. | ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 22 | 23 | 13 | |
7. | ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 8 | 28| | 7 | |
8. | ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 10 | 65 | 1 | |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ και ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 27 | 9 | 30 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ | 25 | 2 | 25 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
3. | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | 16 | 7 | 20 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ | 15 | 17 | 15 | PLAY-OFFS |
5. | ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ | 20 | 25 | 14 | |
6. | ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ | 15 | 19 | 11 | |
7. | ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ | 13 | 19 | 8 | |
8. | ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ | 0 | 33 | -9 | |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ και ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |