Πετυχαίνοντας ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο και δυο στην επανάληψη η Δόξα Καινουρίου νίκησε με 3-0 τον Αστέρα Καμαρούλας σε αγώνα που έγινε την Κυριακή το μεσημέρι στο ΔΑΚ Αγρινίου.

Το σκορ για τους φιλοξενούμενους άνοιξε ο Λιούλος στο 25΄. Στο 76΄ο Κακούρης με μακρινό σουτ έκανε το 0-2, και το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε πάλι ο Λιούλος στο 80΄.

Αστέρας Καμαρούλας (Π. Βραχωρίτης): Σταμάτης, Αριστόπουλος, Πίτλιγκερ, Γιώτης, Δανιάς (72′ Ασημάκης), Παναγιωτόπουλος, Καντάνης, Πετρονικολός (63′ Αναστασίου), Αυγέρης, Λαϊνάς (77′ Γκοργκόλης), Ζαμπάρας

Δόξα Καινουργίου (Τάσος Σπαής): Πριτσούλης, Αυγέρης, Τζωρτζόπουλος Σ., Τζωρτζόπουλος Δ. (87′ Κουτσολάμπρος), Κωνσταντίνου, Δάρλας, Γιώτης (72′ Κακούρης), Μπλάνης, Λιούλιος (85′ Σταμούλης), Κόκκαλης Αλ., Dollenga (63′ Ζαφείρης)