Απέναντι στην ουραγό της βαθμολογίας Αναγέννηση Θέρμου ο ΑΟ Ρηγανά είχε εύκολο έργο, και πέτυχε μια εύκολη νίκη με 7-0

Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι σε όλο τον αγώνα πετυχαίνοντας 4 γκολ στο πρώτο ημίχρονο και 3 στην επανάληψη

Το σκορ για τους γηπεδούχους άνοιξε στο 7΄ο Μικρόπουλος με σουτ μέσα από την μικρή περιοχή. Το 2-0 έγινε και πάλι από τον Μικρόπουλο στο 29΄μετά από όμορφη σέντρα του Καρύμπα. Δυο λεπτά αργότερα ο Καρύμπας τριπλασιάζει τα τέρματα για την ομάδα του , και στο 42΄ο Μικρόπουλος έκανε «χάτ-τρίκ» με δυνατό σουτ.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι πέτυχαν άλλα 3 γκολ , στο 55΄με σουτ από τον Κοκώνη, στο 75΄με σκόρερ τον Καλογεράκη, και στο 85΄ο Πελεκάνος διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα (7-0).

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Πατρόπουλος με βοηθό τον Παναγιωτόπουλο και τον Κασβίκη.