ΣΑΒΒΑΤΟ 17-2-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 125 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-2-2018 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 126 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 127 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 128 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 129 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 130 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 131 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-2-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 132 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-2-2018 ΩΡΑ 15:00
ΑΣΤΑΚΟΥ 589 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ 590 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ– ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 591 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 592 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 593 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 594 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 595 ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 596 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΟΥΡΤΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 597 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΓΟΥΡΙΑΣ 598 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ