Στην διαδικασία των πέναλτι ο Νέος Αμφίλοχος ήταν πιο εύστοχος από τον Τηλυκράτη τον οποίο νίκησε με 5-4. Ο αγώνας τελείωσε ισόπαλος με 2-2 καθώς και η παράταση

Ο Τηλυκράτης προηγήθηκε μόλις στο 6΄ με κοντινό πλασέ του Περιστέρη. Η αντίδραση ήταν άμεση για τον Νέο Αμφίλοχο που ισοφάρισε εφτά λεπτά αργότερα με κεφαλιά του Κοντογιάννη. Ο Τηλυκράτης πήρε και πάλι προβάδισμα στο σκορ στο 24’  με κεφαλιά του Κτένα, για να ισοφαρίσει ο Νέος Αμφίλοχος στο 35΄όταν μετά από εκτέλεση κόρνερ από τον Λαγοπάτη ο Κοκώνης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Το πρώτο ημίχρονο τελείωσε με 2-2, όπως η κανονική διάρκεια του αγώνα, καθώς και η παράταση.