ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018 ΩΡΑ 15:30
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 83 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 84 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 85 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 86 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΤΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 87 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΕΥΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 88 ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ- ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ 89 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 90 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 91 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΥΤΙΚΑ 92 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ 93 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 94 ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 95 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Θ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΡΙΓΑΝΗΣ 96 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018 ΩΡΑ 11:00
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 97 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 98 ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018 ΩΡΑ 15:30
ΚΑΤΟΥΝΑΣ 99 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΑΤΟΧΗΣ 100 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ 101 ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 102 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 103 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ 104 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 105 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 106 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 107 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 108 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΘΕΡΜΟΥ 109 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΠΟΥΚΑΣ 110 ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Θ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ