Την ήττα με 4-1 γνώρισε ο ΑΟ Ρηγανά από τον ΑΟ Χάλκειας (φωτο από τον αγώνα του πρώτου γύρου των δυο ομάδων).

Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι και με την δύναμη της έδρας πήραν σημαντική νίκη για μια θέση στην προνομιούχο τετράδα που οδηγεί  στα πλέι-οφ

Οι κυριότερες φάσεις και τα γκολ

3′ τετ α τετ του Αδραχτα θα πλασάρει πάνω απ’ το οριζόντιο δοκάρι

10′ ΓΚΟΛ 1-0 Ο Αδραχτάς σε καλή θέση μέσα στην περιοχή του Ρηγανά με σουτ ανοίγει το σκορ για τον ΑΟ Χάλκειας

22′ Διπλή χαμένη ευκαιρία για τον Ρηγανα σε σουτ του Κορομηλά Α. και Μικρόπουλο, όμως ο Ανδρεόπουλος θα απομακρύνει την μπάλα

25′ ΓΚΟΛ 2-0  Ο Αδραχτάς από πλάγια θέση με σουτ διπλασιάζει τα τέρματα για την ομάδα του.

43′ Σουτ Μικροπουλου θα μπλοκάρει ο Ανδρεοπουλος

47′ Σε καλή θέση ο Μικρόπουλος σουτάρει άουτ

56′ ΓΚΟΛ  3-0  Σουτ από τον  Αδραχτα από πλάγια δεξιά στα δίχτυα 3-0

57′ ΓΚΟΛ 3-1 Ο Κορομηλάς με μακρινό σουτ μειώνει το σκορ για τον ΑΟ Ρηγανά

72′  Δυνατό σουτ Τουρλίδα λίγο έξω απ’ το αριστερό δοκάρι του Ανδρεοπουλου

86′ ΓΚΟΛ 4-1 Ο Κάκκος με κοντινή κεφαλιά διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα

Διαιτητής : Ασημάκης, Βοηθοί Καλαμπόκης, Σούζας