Μετά από ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο στην επανάληψη ο Ολυμπιακός Παναιτωλίου ανέβασε στροφές και νίκησε τον ΑΟ Σκουτεράς με 4-1

Στο 47΄με σουτ ο Τζωρτζόπουλος άνοιξε το σκορ για τον Ολυμπιακό. Στην συνέχεια ήταν η σειρά του Κόκκαλη που με 3 προσωπικά του γκολ (χατ-τρικ), 68΄, 78΄, 81΄, αύξησε τον δείχτη του σκορ σε 4-0 . Το τελικό 4-1 διαμόρφωσε στο 87΄ο Χήρας με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι

Διαιτητής: Καζανάς Σ., Βοηθοί: Σπυρόπουλος, Βλαχοδήμος

Ολυμπιακός Παναιτωλίου (Βασίλης Νταλάκος)

Καψιώχας, Παναγιωτόπουλος, Τσιλιμέκης, Ντίνος, Γαλάνης, Κόκκαλης, Γκορόγιας (78′ Μπουκουβάλας), Κοκώνης, Δημόπουλος, Τζωρτζόπουλος Δ., Ρούπας (78′ Βελλής)