Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΤΕΡΜΑΤΑ ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |||
1. | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 22 | 47 | 8 | 61 | PLAY-OFFS | 5 |
2. | ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 22 | 57 | 7 | 58 | PLAY-OFFS | 4 |
3. | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ | 22 | 39 | 18 | 43 | PLAY-OFFS | 0 |
4. | ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ | 23 | 52 | 41 | 42 | PLAY-OFFS | 0 |
5. | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ | 22 | 48 | 26 | 39 | ||
6. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ | 22 | 27 | 23 | 35 | ||
7. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 | 22 | 32 | 21 | 30 | ||
8. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ | 23 | 33 | 35 | 30 | ||
9. | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ | 23 | 37 | 32 | 28 | ||
10. | ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ | 23 | 23 | 34 | 24 | PLAY-OUT | |
11. | ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | 22 | 32 | 40 | 24 | PLAY-OUT | |
12. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ | 22 | 29 | 29 | 24 | PLAY-OUT | |
13. | ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ | 22 | 20 | 41 | 20 | PLAY-OUT | |
14. | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ | 22 | 12 | 67 | 9 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ | |
15. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ | 22 | 0 | 66 | -9 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ | 44 | 14 | 39 | PLAY-OFFS |
2. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ | 37 | 16 | 36 | PLAY-OFFS |
3. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 33 | 17 | 33 | ΜΠΑΡΑΖ |
4. | ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ | 32 | 23 | 29 | |
5. | ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ | 28 | 20 | 24 | |
6. | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ | 29 | 32 | 20 | |
7. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | 21 | 34 | 17 | |
8. | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | 25 | 37 | 15 | |
9. | ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ | 16 | 38 | 12 | PLAY-OUT |
10. | ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ | 15 | 49 | 9 | PLAY-OUT |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ και ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ | 18 | 34 | 12 | 43 | PLAY-OFFS |
2. | ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 18 | 28 | 8 | 43 | PLAY-OFFS |
3. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 18 | 25 | 18 | 28 | ΜΠΑΡΑΖ |
4. | ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 18 | 20 | 19 | 26 | |
5. | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | 18 | 22 | 18 | 26 | |
6. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ | 19 | 22 | 24 | 26 | |
7. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ | 18 | 13 | 22 | 19 | |
8. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ | 18 | 14 | 17 | 18 | |
9. | ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ | 19 | 18 | 26 | 18 | PLAY-OUT |
10. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 18 | 20 | 34 | 17 | PLAY-OUT |
11. | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | 18 | 15 | 31 | 14 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ | 71 | 7 | 44 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2, | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ | 41 | 20 | 34 | ΜΠΑΡΑΖ |
3. | ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | 38 | 25 | 34 | ΜΠΑΡΑΖ |
4. | ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ | 38 | 20 | 34 | |
5. | ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ | 31 | 35 | 28 | |
6. | ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ | 26 | 31 | 22 | |
7. | ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ | 37 | 28 | 20 | |
8. | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ | 19 | 48 | 11 | |
9. | ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ | 15 | 60 | 10 | |
10. | ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ | 15 | 57 | 2 | ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ και ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ, έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 12 | 34 | 6 | 31 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 12 | 27 | 16 | 23 | PLAY-OFFS |
3. | ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ | 12 | 20 | 13 | 21 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ | 12 | 15 | 20 | 17 | |
5. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ | 12 | 28 | 28 | 14 | |
6. | ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 12 | 13 | 27 | 7 | |
7. | ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 12 | 11 | 38 | 4 | |
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ | |
1. | ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ | 49 | 11 | 35 | ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ |
2. | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ | 44 | 15 | 32 | PLAY-OFFS |
3. | ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ | 35 | 16 | 27 | PLAY-OFFS |
4. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗ | 25 | 32 | 18 | |
5. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ | 31 | 29 | 17 | |
6. | ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ | 27 | 32 | 15 | |
7. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 19 | 54 | 7 | |
8. | ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 7 | 48 | -9 | |