Την πρώτη νίκη στην διαδικασία των πλέι- όφ πέτυχε την Μ. Τετάρτη το απόγευμα η Δόξα Καινουρίου. Η ομάδα του Κώστα Γιωτόπουλου νίκησε με 3-0 τον ΑΟ Χάλκειας και έφτασε τους 6 βαθμούς στην ειδική βαθμολογία.

Όσο αφορά την αναμέτρηση οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα και πήραν δίκαια τους 3 βαθμούς της νίκης. Προηγήθηκαν 3 λεπτά πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου με τον Αγγέλη, και στην επανάληψη οι Αγγέλης και Νταλαπέρας διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα

Τα γκολ του αγώνα

42΄1-0 Σέντρα του Γκουτσέλη από τα αριστερά και ο Αγγέλης με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα ανοίγοντας το σκορ για τους γηπεδούχους

67′  2-0 Κάθετη μπαλιά του Σαμψώνα ο Αγγέλης βγήκε στην πλάτη της άμυνας και σουτ από πλάγια δεξιά έστειλε την μπάλα για δεύτερη φορά στα δίχτυα