ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-5-2019 ΩΡΑ 15:30 (Κ-14)
ΕΛΠΙΔΩΝ 228 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 229 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 230 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 231 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. – ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 232 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΑΔΙΑΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 233 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΟΤΟΣ Ρ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 234 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)
ΚΑΤΟΧΗΣ 235 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 13:00 (Κ-10)
ΕΜΙΛΕΩΝ 236 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 237 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 238 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 239 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-12)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 240 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-10)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 241 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-12)
ΤΣΑΜΗ 242 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 243 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 244 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 11:30 (Κ-12)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 245 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΗ 246 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 2 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 12:15 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 247 ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 649 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 650 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-10)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 248 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-10)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 249 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΔΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 250 ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-12)
ΕΛΠΙΔΩΝ 251 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-16)
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 252 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΟΥΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-10)
ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 253 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ