ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2019 ΩΡΑ 09:15 (Κ-14)
ΕΛΠΙΔΩΝ 67 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΕΜΙΛΕΩΝ 68 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 69 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 70 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 71 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 72 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2019 ΩΡΑ 13:00 (Κ-16)
ΕΜΙΛΕΩΝ 73 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ Π. – ΒΛΑΧΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2020 ΩΡΑ 15:00
ΖΑΧΑΡΑΚΗ 274 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ 275 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΟΥΡΙΑΣ 276 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΧΡΕΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 277 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΤΟΧΗΣ 278 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΘΕΡΜΟΥ 279 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ 280 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ
ΚΥΡΑΚΗ 5-1-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 74 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ 75 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-1-2020 ΩΡΑ 11:30 (Κ-14)
ΛΟΥΤΡΟΥ 76 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΕΒΛΗΘΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-1-2020 ΩΡΑ 11:30 (Κ-16)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 77 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-1-2020 ΩΡΑ 15:00
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 281 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΖΥΓΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 282 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ