Αναλυτικά:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΡΕΠΟ: ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Α.Ε. ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ