Στη κορυφή της βαθμολογίας βρίσκεται ο Άρης Λεπενούς μετά την νίκη με 0-1 στην Μεγάλη Χώρα. Η ομάδα του Πάνου Ασπρογιάννη ήταν καλύτερη στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα και κατάφερε να φύγει με τους τρείς βαθμούς της νίκης με το γκόλ που πέτυχε ο Ηλίας Κοκκώνης στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου. Έτσι μετά απο δύο αγωνιστικές έχει το απόλυτο και βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας με έξι βαθμούς. Οι γηπεδούχοι απεναντίας παρέμειναν χωρίς βαθμό μετά και την βαριά ήττα που υπέστησαν στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος.

Ροή του αγώνα:

3′ Σούτ του Σ. Θώδη φεύγει άουτ

5′ Μακρυνό σούτ του Σ. Θώδη αιφνιδιάζει τον Καϊπάνο που βλέπει την μπάλα να καταλήγει στην ρίζα του δεξιού του δοκαριού και να καταλήγει άουτ
15′ Σούτ του Γ. Μολώνη μέσα απο την περιοχή η μπάλα κοντράρει και φεύγει δίπλα απο το δοκάρι κόρνερ
18′ Πλασέ απο κοντά του Κοκκώνη η μπάλα βρίσκει στο πόδι του Π. Μολώνη και φεύγει κόρνερ
39′ Εκτέλεση φάουλ του Σ. Θώδη δύκολη απόκρουση του Καϊπάνου σε κόρνερ
42′ Κεφαλιά του Νταλακούρα πάνω απο το οριζόντιο δοκάρι αόυτ
44′ Γκόλ: Εκτέλεση φάουλ απο αριστερά απο τον Αλέξανδρο Θώδη, ο Κοκκώνης πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Καϊπάνου.
50′ Σούτ απο τον Λιούλο ελάχιστα άουτ
63΄Σούτ του Θώδη Σ. πάνω απο το δοκάρι άουτ
67′ Φάουλ του Τσοπανά λίγο πίσω απο το κέντρο ο Λιούλιος βγαίνει στην πλάτη της άμυνας προλαβαίνει τον Καϊπάνο και τον πλασάρει αλλά ο Πάνος Μολώνης με προβολή προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ πρίν η μπάλα καταλήξει στα δίχτυα.
68′ Σούτ του Α. Θώδη μπλοκάρει ο Καϊπάνος
72′ Πάσα του Γιώργου Μολώνη στον DONI που κάνει το σούτ απο καλή θέση άουτ
80′ Ο Μουλαρογιάννης απο αριστερά πασάρει στον DONI στην περιοχή που κάνει το γυριστό σούτ και μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια η Γ. Μήλιος

Συνθέσες ομάδων:

Δάφνη Μεγάλης Χώρας ( Βασίλης Ιωάννου): Β. Καϊπάνος, Κοτσώρης (75′ Δ. Μολώνης), Δημητρόπουλος, Γ. Καϊπάνος, Π. Μολώνης, Μουλαρογιάννης, Νταλακούρας, Τασολάμπρος (53′ Γιόγιος), Κουκογιάννης, Γ. Μολώνης, DONI.

Άρης Λεπενούς (Πάνος Ασπρογιάννης): Γ. Μήλιος, Ρούσσος, Χ. Πετανίτης, Καρδαράς, Τσοπανάς, Βαμβακάς, Λιούλιος, Σ. Θώδης, Α. Θώδης (89′ Γ. Μήλιος), Κοκκώνης (91′ Ν. Πετανίτης), Μουρτζιάπης