ΣΑΒΒΑΤΟ 31-10-2020 ΩΡΑ 15:00
ΑΣΤΑΚΟΥ 111 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ 112 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 113 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ 114 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 115 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΡΗ
ΚΑΤΟΧΗΣ 116 ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ 117 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 118 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 119 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ 120 ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 121 ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-11-2020 ΩΡΑ 10:00
ΕΜΙΛΕΩΝ 122 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-11-2020 ΩΡΑ 15:00
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 123 ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 124 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 125 ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 126 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ 127 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ 128 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 129 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. -ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΡΙΓΑΝΗΣ 130 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΜΑΔΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΘΕΡΜΟΥ 131 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΕΦΑΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ