Στην κορυφή της βαθμολογίας παραμένει ο ΑΟ Ρηγανά, μετά και την σημερινή νίκη του επί της Παιανίας Μάστρου με 2-1

Ο αγώνας έγινε στο γήπεδο του Ρηγανά. Οι νικητές ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο διάστημα της αναμέτρησης και πήραν δίκαια τους 3 βαθμούς της νίκης . Πέτυχαν δυο γκολ σε καθοριστικά σημεία του αγώνα (πρώτο ημίχρονο), και στην επανάληψη με σωστή τακτική  πήραν την νίκη

Από την άλλη μεριά η Παιανία Μάστρου , αν και μείωσε το σκορ με το ξεκίνημα του β΄ημιχρόνου  δεν μπόρεσε να πάρει κάτι καλύτερο από το ματς

Οι κυριότερες φάσεις και τα γκολ της αναμέτρησης

9′ Ευκαιρία με τον Αριστόπουλο να πασάρει στον Μπιτσικώκο στην μικρή περιοχή, αυτός πλασάρει η μπάλα κοντράρει στους αμυντικούς και καταλήγει κόρνερ λίγο πάνω απ το δοκάρι

20′ Σουτ Μικρόπουλου θα αποκρούσει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Καλλής

27′ ΓΚΟΛ 1-0 Ωραία ενέργεια Μπιτσικώκου θα μπεί στην περιοχή θα πασάρει στον Αριστόπουλο ο οποίος με σουτ θα ανοίξει το σκόρ

34′ Σουτ Αριστόπουλου θα αποκρούσει ο Καλλής

43′ ΓΚΟΛ 2-0 Σέντρα Μπιτσικώκου δεξιά στον αμαρκάριστο Μικρόπουλο ο οποίος θα γυρίσει με κεφαλιά στον Βαγενά κι αυτός θα την στείλει στα δίχτυα με το κεφάλι

44′ Σουτ του Ράμα λίγο άουτ

46′  Σε καλή θέση ο Μπιτσικώκος σουτάρει άουτ

54′ ΓΚΟΛ 2-1 Κοντινό σουτ του Κουμπαρούλη απ την μεγάλη περιοχή στην δεξιά γωνία του Κοσμά, διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα

73′  Εκτέλεση φάουλ του  Καρύμπα θα αποκρούσει ο Καλλής, στην επαναφορά θα σουτάρει ο Ντίνος και πάνω στην γραμμή θα αποκρούσουν οι αμυντικοί

85′ Σουτ του Αλτζερίνη λίγο αουτ

Διαιτητής : Ασημάκης

Βοηθοί: Κασβίκης Γ., Ζαχαράτος