Την ήττα με 4-1 γνώρισε ο Παναγρινιακός στην Πρέβεζα.

Η ομάδα του Αγρινίου μακριά από τον καλό εαυτό της δεν κατάφερε απέναντι στην ουραγό της βαθμολογίας Πρέβεζα να πάρει θετικό αποτέλεσμα . Δέχθηκε γρήγορο γκολ με το ξεκίνημα της αναμέτρησης (6΄), κατόρθωσε να βγάλει αντίδραση έξι λεπτά αργότερα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γκόλια, αλλά η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη, και ήρθε το τελικό 4-1…

Οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν δυνατά τον αγώνα και πήραν προβάδισμα στο σκορ μόλις στο 6΄με δυνατό μακρινό σουτ του Σιδέρη. Η απάντηση των παιχτών του Παναγρινιακού ήταν άμεση. Ο Βασιλόγιαννης κέρδισε πέναλτι το οποίο στο 12΄μετέτρεψε σε γκολ ο Γκόλιας

Ο ΠΑΣ Πρέβεζα κατόρθωσε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου μετά από αδράνεια της άμυνας του Παναγρινιακού, να πάρει και πάλι προβάδισμα στο σκορ με τον Τσάλα. (2-1)

Στο β΄ημίχρονο η ομάδα της Πρέβεζας ήταν καλύτερη του Παναγρινιακού και με δυο γκολ του Τσολακίδη στο 56΄με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι και στο 75΄, διαμόρφωσε το τελικό 4-1

Διαιτητής ήταν ο  Τσιώρης από την Άρτα με βοηθούς τον Μάνο και  Βατο επίσης από την Άρτα